Jak poznać kobietę?

poderwac-kobiete„Za każdym razem, kiedy idę do pobliskiego sklepu, widzę piękne kobiety, których nigdzie indziej nie widuję. A tam chodzą sobie między pół kami, kupują towary, zupełnie pochłonięte swoim zadaniem i głuche na otaczający świat. Chciałbym wiedzieć jak poznać którąś z tych pięknych kobiet nie wychodząc przy okazji na durnia.”

Cieszę się, że zadałeś takie pytanie. Po pierwsze, gdziekolwiek nie pójdziesz, bądź w swoich codziennych podróżach bacznym obserwatorem. Możesz często spotkać niezwykłych ludzi w najzwyklejszych miejscach, które codziennie odwiedzasz. Zawsze bądź zadbany i czysty, nawet gdy wychodzisz tylko do pobliskiego sklepu. Zadbanie jest dobrym magnesem na kobiety. Nigdy nie wiesz, czy następna osoba, którą spotkasz nie będzie właśnie tą wymarzoną. Przez szereg lat instruowałem moich pracowników, by testowali poszczególne techniki w supermarketach i oto kilka rezultatów. Nie publikowałem ich wcześniej ze względu na to, że niektóre są wciąż sprawdzane.
Aby korzystać z tej techniki potrzebował będziesz dobrego pisaka. Powiedzmy, że widzisz piękną dziewczynę w dziale owocowym. Weź banana albo melona, napisz na owocu „Myślę, że jesteś piękna” i, kiedy nie patrzy, wrzuć go do jej wózka. Ona podniesie owoc, spojrzy na niego, spojrzy potem na Ciebie. A ty powiesz: „Miałem przy sobie markera, miałem też owoce i chciałem powiedzieć ci jaka piękna jesteś. Cóż innego mogłem zrobić?” Dziewczyna zazwyczaj się śmieje. Więc już przełamałeś lody. Przedstaw się i zacznij rozmowę.
Jeśli widzisz nieziemską piękność stojącą w kolejce w dziale z krojonym mięsem, trzymającą numerek z kolejnością, weź też numerek dla siebie. Teraz zapytaj ją o jej numerek. Kiedy go poda powiedz, „Chciałbym równie łatwo zdobyć twój numer telefonu. Potem mów dalej „Cześć, mam na imię tak i tak, a ty…? Podtrzymuj rozmowę dopóki nie dostaniesz jej numeru telefonu.
Inny sposób to ustawić się w kolejce tuż za dziewczyną, która wpadła ci w oko i zagadaj: „Masz bardzo dużo zakupów. Będę zaszczycony, jeżeli pozwolisz bym ci pomógł. Takie podejście jest najzabawniejsze, gdy ma ze sobą jeden lub dwa produkty. Jeśli się zgadza – jest to znakomita okazja, jeżeli nie, jest to i tak dobry wstęp do rozmowy. Używając tych technik zdobyliśmy już w supermarketach wiele telefonów. Wypróbuj je. I tak nie masz nic do stracenia. Supermarkety to wspaniałe miejsca na drobne nawiązywanie znajomości. Nigdy nie marnuj szansy poznania pięknej dziewczyny, gdziekolwiek jesteś.