Jak to jej powiedzieć

Mam do ciebie krótkie pytanko dotyczące mojej dziewczyny. Jesteśmy ze sobą od pół roku, myślę, ze ją kocham i chciałbym jej to powiedzieć. Jak to zrobić, żeby dobrze zabrzmiało?

Wiesz, pół roku to dość sporo jak na znajomość i jeżeli rzeczywiście czujesz do niej coś głębszego, powinieneś jej to zakomunikować. Wiem, że mogłeś się dotychczas bać wyjawić swoje uczucia, uznając że jest zbyt wcześnie, ze mógłbyś popełnić falstart i zbłaźnić się w jej oczach. Jeżeli jesteście razem od pół roku, jest wam ze sobą dobrze i lubicie spędzać ze sobą czas, to chyba warto byłoby zaryzykować? Oczywiście, nie rób niczego pochopnie – powinieneś się najpierw upewnić, czy to, co was łączy, nie jest dla niej czymś błahym, do czego nie przywiązuje wagi. Przeprowadź kilka testów – daj jej kwiaty z serduszkiem, poproś, żeby coś dla ciebie zrobiła, spróbuj zaobserwować, jak mówi o waszej znajomości wśród znajomych. Zobacz, jak się zachowuje w sytuacjach, w których mówi o was – jeśli będzie widać, że jej zależy, że ceni sobie wasz związek, że niezależnie od tego, czy jesteście sami czy razem, darzy cię takim samym uczuciem.
Myślę, że warto byłoby też zamienić przelotne spotkania na dłuższe wieczory razem. Nic tak bardzo nie zbliża do siebie dwojga ludzi, jak kilka długich, spokojnych godzin razem, przy miłej kolacyjce, winie i świeczce. W ten sposób stworzysz też odpowiedni nastrój do tego, aby powiedzieć jej, jak bardzo kochasz. Poza tym będziecie mogli jeszcze lepiej się poznać, zbliżyć -wtedy łatwiej będzie ci odpowiedzieć sobie na pytanie, czy kochasz ją chyba czy naprawdę, i co do k ciebie czuje ona.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *