Kłopoty z orgazmem

stosunekMoja dziewczyna ma czasami problem z osiągnięciem orgazmu, niezależnie od tego jak bardzo się staramy (lub raczej ja się staram, mój biedny obolały język i szczęka!) Czy istnieją jakieś pozycje, które poprawiłyby szansę osiągania orgazmu? Czy masz może jakieś inne sugestie?

Kobiety są tajemnicą. Jedynie kobiety posiadają część ciała przeznaczoną wyłącznie do osiągania seksualnej przyjemności (łechtaczka nie pełni żadnej innej funkcji, poza dostarczaniem przyjemności). Penis spełnia dwie funkcje. Mówi się, że w łechtaczce jest o 90 procent więcej zakończeń nerwowych niż w penisie. U kobiet również prawdopodobieństwo wystąpienia wielokrotnego orgazmu jest dużo większe. U mężczyzn jest to bardzo rzadkim przypadkiem (mężczyźni prędzej doświadczą przedwczesnego wytrysku niż jego braku). Niezależnie od tego wszystkiego, stosunkowo duża liczba kobiet ma kłopoty z osiągnięciem orgazmu i około 10 procent nigdy tego nie osiąga. Jak to możliwe, z tym całym seksualnym wyposażeniem?

Mówi się, że jeżeli kobieta pyta o to, jakie się ma uczucie w czasie orgazmu, to znaczy, że nigdy go nie doznała. Kichnięcie jest orgazmem dla nosa, a orgazm jest kichnięciem organizmu. Jest to najbardziej intensywne uczucie jakiego człowiek może doznać. Każdy może osiągnąć orgazm, ale musisz pamiętać o starym powiedzeniu: „dla każdego coś innego”. Niektóre kobiety mogą osiągnąć orgazm tylko wtedy gdy ich łechtaczka jest stymulowana czy to palcem, językiem czy wibratorem. Przypuszczalnie dwie trzecie kobiet nie uzyskuje orgazmu wyłącznie w drodze spółkowania. Liczby są tak duże, że można zacząć się zastanawiać dlaczego Matka Natura umiejscowiła łechtaczkę w miejscu gdzie nie może ona być bardziej stymulowana przez penisa, jak na przykład w rozwarciu pochwy albo zupełnie w środku. One potrzebują stymulowania łechtaczki nawet w czasie stosunku, więc stosowanie pozycji, która pozwoliłaby Tobie albo partnerce na dotykanie łechtaczki byłoby najlepszym rozwiązaniem (na pieska, na osła [kobieta na wierzchu], na łyżeczkę [obok siebie], głowa-stopy [partnerzy leżą daleko od siebie, jej nogi zarzucone na niego, umożliwiając jej dostęp do łechtaczki] albo na barana gdy kobieta zarzuca nogi mężczyźnie na barki).

Mówiąc o różnych orgazmach, dobrze jest pamiętać, że niektóre kobiety najbardziej intensywny orgazm uzyskują wtedy gdy stymulowany jest punkt G, a nie łechtaczka. Punkt G jest małym, wielkości dwu groszy miejscem ulokowanym na przedniej lub inaczej górnej ściance pochwy. Miejsce to wydaje się być wypukłe i nieco chropowate. Podczas uprawiania miłości francuskiej, umieść palec wewnątrz pochwy, zegnij go i trochę cofnij znajdując punkt G. Niektóre kobiety lubią stały nacisk, inne pulsujący lub pocieranie. Przy okazji, widziałem wyłącznie kobiety, u których wytrysk następuje tylko przez stymulację punktu G. Chcąc ten punkt zastymulować podczas stosunku, najlepsza jest pozycja na pieska, od tyłu. Niektóre kobiety ostrą stymulację punktu G uzyskują również – niech będę przeklęty za te słowa – w wyniku seksu analnego. A mówiąc o seksie analnym, raz rozmawiałem z kobietą, która twierdziła, że może osiągnąć orgazm wyłącznie w czasie seksu analnego (prawdopodobnie dlatego, że w czasie stosunku penis jej partnera uderzał prosto w punkt G).

Powiedziawszy to wszystko, powiedz mi, czy rozmawiałeś ze swoją dziewczyną na temat tego, czy wie w jaki sposób łatwiej osiąga orgazm? Jeżeli ona go osiąga w czasie masturbacji lub używając wibratora, ale nie w czasie stosunku, musisz wprowadzić zmiany do swojej techniki. Zapytaj swoją dziewczynę w jaki sposób chciałby być dotykana – szczególnie w czasie uprawiania seksu. Ona może lubić lekkie dotknięcia jeśli chodzi o stymulowanie łechtaczki, a Ty może robisz to za mocno. Może też w czasie uprawiania miłości francuskiej niezupełnie trafiasz językiem w ten jej magiczny guzik. Powiedz jej, że nie umiesz czytać w czyichś myślach, i że potrzebujesz jej naprowadzenia, gdyż tak bardzo chcesz jej sprawić przyjemność. W tym samym czasie nie wymagaj od niej aby uzyskiwała orgazm.