Kobiety są z Wenus, a mężczyźni z Marsa

Słyszałem, że kobiety mają zupełnie inne potrzeby niż mężczyźni w sypialni. Moja dziewczyna co chwilę mówi mi, że jestem za szybki w te klocki. Narzeka, że nie poświęcam jej tyle uwagi, ile ode mnie oczekuje. Jak mam pogodzić jej i swoje potrzeby?

Ty chcesz seksu. Ona chce romansu. Owszem, kobiety także lubią te sprawy, ale zanim do czegoś dojdzie, chcą od nas czegoś jeszcze. John Gray, autor książki „Kobiety są z Wenus, a mężczyźni z Marsa“ twierdzi, że mężczyźnie potrzeba seksu, by poczuć miłość, a kobieta pożąda miłości, dzięki której czuje potrzebę seksu. Czasami rozwój sytuacji może ci zabrać nawet cały dzień. Musisz sprawić, żeby poczuła twoje zainteresowanie jej osobą, nie tylko w sypialni, ale w każdym momencie – gdy robicie razem zakupy, jadąc samochodem; wszędzie tam, gdzie jesteście razem. Twoje zainteresowanie da jej poczucie bliskiej więzi, doda pewności. Powinieneś jak najczęściej ją dotykać, obejmować i pieścić. Możesz nawet spróbować bardziej intymnych uścisków w miejscu publicznym, o ile zrobisz to dyskretnie. Kobiety podobno lubią takie dotykanie przy ludziach (oczywiście, tylko gdy dotyka ich partner). Dla przykładu, dotknij ją pod stołem, gdy będziecie w restauracji, otrzyj się o nią podczas jazdy w windzie, wyszeptaj jej do ucha, co zrobiłbyś, gdybyście byli teraz sami. Istnieje pewne stare powiedzenie: „Jeśli chcesz kochać się wieczorem, powinieneś zacząć od rana“.
Gdy uznasz, że już najwyższy czas na rozpoczęcie pewnych rzeczy, zacznij budować nastrój. Skup się tylko na niej. Mów, używając delikatnych i słodkich słówek. Zacznij od delikatnego dotykania jej po całym ciele. Później, gdy sprawy potoczą się w kierunku seksu i atmosfera będzie gorąca, nie będziesz musiał być tak delikatny Więcej, twoja kobieta będzie czasami oczekiwać od ciebie zdecydowanych, mocnych pieszczot. W każdym razie, najlepiej jest zaczynać powoli. Ona na pewno doceni twoje delikatne, zmysłowe starania. Możesz mi wierzyć lub nie, ale podobno większość mężczyzn bardziej pragnie zaspokoić swoją partnerkę niż samego siebie. Głos partnerki, krzyczącej podczas szczytowania jest najlepszą nagrodą za wszystkie wysiłki. Mężczyźni mają tendencję do mierzenia poziomu swojego sukcesu przez liczenie orgazmów, których doświadcza partnerka (im więcej, tym lepiej). Kobiety twierdzą, że lubią przekomarzać i drażnić zmysłowo w sypialni.
Dotknij jej „tam“ delikatnie, tylko przez chwilę. Opuść lekko jej majtki, potem podnieś z powrotem. Przez chwilę zmień obszar swoich zainteresowań – zacznij całować jej szyję, kark i piersi. Pamiętaj, że zrozumienie psychologii kobiety odegra kluczowa  rolę w dojściu do celu. Jeżeli chcesz, żeby twoja partnerka miała orgazm za orgazmem, musisz najpierw nawiązać z nią bliską więź emocjonalną, poznać potrzeby i punkty newralgiczne – wtedy wasz seks da wam obojgu spełnienie. Pamiętasz taki film „Szybcy i martwi?“ Jeżeli będziesz za szybki w łóżku, to wkrótce wasz seks się skończy, a ona poszuka sobie faceta, który będzie ją lepiej rozumiał niż ty.