Problem z kobietami

Nie mam żadnych kłopotów z umawianiem się na randki. Jestem wysokim, 90-cio kilogramowym kulturystą i luzakiem. Pozwalam nawet kobiecie zdecydować co chce robić na randce. Moim problemem jest jednak fakt, że kobiety nigdy – albo bardzo rzadko – chcą umówić się ze mną powtórnie. Co takiego robię nieprawidłowo?

Jeśli chcesz mieć drugą randkę, powinieneś unikać błędu za pierwszym razem. Powinieneś przede wszystkim stworzyć nastrój, który mógłby wam zrelaksować i sprawić, że oboje dobrze będziecie się bawić. Napisałeś, że jesteś luzakiem i pozwalasz kobiecie decydować co macie robić na randce, musisz to koniecznie zmienić. Od tej chwili miej wszystko pod kontrolą. Zaplanuj dobrze spotkanie. Musisz wiedzieć, gdzie pójdziecie, jak się tam dostać, ile to będzie kosztowało, miej kasę na ekstra wydatki.

Na następnym spotkaniu postępuj według moich wskazówek. Po pierwsze bądź sobą i daj kobiecie poznać jaki jesteś. Przede wszystkim bądź z nm szczery. Musisz ponadto być dobrym słuchaczem. Kobieta prawdopodobnie opowie ci o tym, co powinieneś o niej wiedzieć, w pierwszych 15 minutach. Staraj się skoncentrować na tym, co mówi. Słowo po słowie, aż skończy. Brzmi to łatwo, ale w istocie jest trudne. Słuchaj tego, co ma do powiedzenia a nie tego, co chcesz usłyszeć. Doceni twoją uwagę.

Dobrze jest mieć poczucie humoru. To być może najważniejszy atut w twoim ręku. Śmiej się z siebie i generalnie ze wszystkiego. Jeśli chcesz umówić się na kolejną randkę, musisz trochę upodobnić się do kobiety z którą się spotkałeś. To jest podstawą kontaktu. Spróbuj używać takiej samej intonacji głosu – jeśli ona mówi miękko, ty też mów w ten sposób. Jest energiczna? I ty bądź taki.
Unikaj spożywania nadmiernej ilości alkoholu na spotkaniu. Z różnych względów, nie tylko dlatego, byś nie prowadził samochodu na rauszu. Lecz możesz wtedy powiedzieć jej rzeczy, które nie przeszłyby ci przez gardło na trzeźwo i potem mógłbyś tego żałować.
Bądź szczodry. Prawie wszystkie badania wykazują, że kobietom imponują możliwości finansowe partnera, więc nie obawiaj się zainwestować trochę kasy.
Nie zapominaj prawić jej komplementów. O jej urodzie, włosach ciuchach, czymkolwiek. Musisz być przekonujący, a twoje komplementy szczere.
Bądź punktualny. Jeśli powiedziałeś, że przyjdziesz o 19:30, nie przyjeżdżaj o 20:00.

Spontaniczność zawsze jest mile widziana. Musisz być romantyczny. Randkę bez romantyzmu można zaliczyć do nieudanych. Romantyczne gesty pokażą jej, że kieruje tobą serce. Kwiaty na początek, obiad przy świecach w zacisznej knajpce, długi spacer plażą, to wszystko na pewno ją zachwyci.

Pamiętaj: twoje spotkanie ma początek, środek i koniec. Pilnuj się. Podstawą randki jest poznanie się, relaks i zabawa. Ale nie przedawkuj. Niech ona zawsze chce więcej.

Najlepszym sygnałem, że chcesz się znowu umówić jest objęcie kobiety na pożegnanie i pocałunek. Jak długo będziecie objęci zdeterminuje następne posunięcia. Jeśli objęcie trwa dłużej niż sekundę. I możesz spróbować ją pocałować. Kiedy ją przygarniasz, a jej usta są wpółotwarte, zaś głowa lekko odchylona do tyłu – na pewno chce, żebyś ją pocałował. Spróbuj wtedy zrobić to serio. Jeśli czujesz, że tego nie chce, na pewno jutro nie będzie na ciebie czekać. Całuj bardziej zmysłowo niż sexy. Dla kobiety najlepiej całuje ten, kto ma wyczucie. Dlatego nie dopuść, by musiała wycierać sobie buzie.