Problemy łóżkowe

stosunekUWAGA! ARTYKUŁ ZAWIERA MATERIAŁ O SILNYM ZABARWIENIU SEKSUALNYM JEŻELI TEMAT SEKSU I DOSADNE SFORMUŁOWANIA MOGĄ KOGOŚ URAZIĆ, PROSIMY NIE CZYTAĆ

Spotykam się z dziewczyną od sześciu miesięcy. Z początku nasz seks był wystrzałowy, ale teraz stał się zwyczajny, a czasami wręcz nudny. W jaki sposób mogę wprowadzić więcej spontaniczności i różnorodności do naszych przewalanek?

Aby urozmaicić współżycie można użyć poduszek, krzesła, deski do prasowania, a nawet przyrządów do ćwiczeń – na przykład pochyłej ławeczki do wyciskania. Ustaw ją pod kątem 35 stopni i wygodnie usiądź. Teraz niech Twoja kicia Cię dosiądzie i kontroluje jazdę.
Ławka jest na tyle niska, że może dotknąć stopami podłogi (jeśli nie może -niech włoży buty na obcasach). Taka pozycja bardziej pobudza jej łechtaczkę i czyni współżycie zabawniejszym.
Kiedy będziecie robić to „na pieska” włóż pod nią dwie poduszki: jedną pod biodra, drugą wyżej. Sprawi to, że jej króliczek bardziej się otworzy i stymulacja będzie głębsza. Poduszki pod jej biodrami w pozycji „na misjonarza” również spowodują, że będziesz w niej głębiej.
Często może Was rozruszać element zaskoczenia, dlatego trochę poeksperymentuj. Spróbuj zrobić to od tyłu stojąc lub klęcząc za partnerką, w zależności od pozycji, jaką przyjęła leżąc na łóżku. Pieść przy tym jej piersi i stymuluj łechtaczkę drugą ręką.
Seks w miejscach publicznych jest związany z ryzykiem przyłapania i dlatego podnieca wiele par. Możesz jednak po prostu zawieźć panienkę do jakiegoś podmiejskiego hoteliku, zaciągnąć ją do toalety. Dlaczego nie? Nowe, czasem nawet dość obskurne miejsca, działają pobudzająco.

Analne uderzenie. W czasie seksu oralnego, włóż swej damie serdeczny palec w pochwę i spróbuj odnaleźć punkt G. Kiedy go odnajdziesz (a na pewno da Ci o tym znać!), niespodziewanie włóż jej mały palec w zwieracz. Podczas tego numeru dobrze jest być w dźwiękoszczelnym pomieszczeniu.

Runda honorowa. Wejdź w panienkę na stojąco, unieś ją i pozwól, żeby oplotła Cię nogami. Potem trzęś nią jakbyś miał dreszcze, a następnie zrób okrążenie wokół pokoju. Okna mają być otwarte tak, by Twoi sąsiedzi zajadający grillowane mięcho mieli na co popatrzeć. (To ostatnie, to żart).