Sposób na orgazm

Nacisk i podenerwowanie jedynie zabija nastrój i przeszkadza w osiągnięciu orgazmu. Pamiętaj także, że kobiety potrzebują romansu i właściwego nastroju, jeżeli mają go osiągnąć. Weźcie razem gorącą kąpiel z bąbelkami, zapal pachnące świeczki: Przy wannie ustaw pojemnik z lodem a w nim butelkę szampana albo dobrego wina. W tle niech leci romantyczna muzyka. Dużo całuj i pieść, jeszcze zanim wyjdziecie z wanny.

Wasza sypialnia musi być przygotowana do tego, by się w niej kochać: czyste prześcieradła i poduszki (oczywiście), woniejące świece, delikatna muzyka, a pod ręką olejek i maści. Zrób swojej dziewczynie zmysłowy masaż od głowy do stóp. Poświęć dużo czasu na ars amandi – daj jej poczuć, że jest kimś specjalnym, kochaną i pożądaną. Mów jej o tym jak bardzo Cię podnieca. Długich, wilgotnych pocałunków, takich, które dają uczucie zawrotu głowy wywołują dreszcze na ciele, nigdy nie za dużo. Zmieniaj pocałunki od mocnych do lekkich. Nie zapomnij o całowaniu jej szyi i biustu, cały czas zmysłowo pieszcząc jej biust i pośladki. Nie śpiesz się z dotarciem do genitalii. Zapytaj jej czy woli mocniej czy słabiej. Niektóre kobiety lubią aby ich biust traktować ostro, inne wolą delikatniejsze pieszczoty. To samo dotyczy łechtaczki. Z niektórymi kobietami, ostro to jeszcze będzie za mało, inne wymagają bardziej subtelnego podejścia, szczególnie na początku.

Przyjmij jako zasadę, nigdy nie zaczynaj stosunku do czasu aż Twoja kochanka nie osiągnie przynajmniej jednego orgazmu czy to od stymulacji ręką czy seksu oralnego. Jak wspomniałem poprzednio, stymulacja łechtaczki językiem i punktu G palcem może okazać się magiczną kombinacją, która wprowadzi ją w stan pożądania ostrego seksu. W tym momencie powinna już być wilgotna i nasmarowana. Gdy w końcu dojdzie do stosunku, daj jej czuć się komfortowo. Jeżeli będzie zbyt zawstydzona, by siebie dotykać gdy jest z Tobą, prawdopodobnie nie zazna przyjemności tak bardzo, jakby mogła. Jest to sprawa zaufania i poczucia, że może pozwolić sobie na intymność. Nie pozwól aby czuła się dziwnie albo nie przestrasz się gdy będzie chciała użyć wibratora gdy będziesz to robił. Pod ręką miej jakiś żel albo inną maść na wypadek gdyby potrzebowała tego więcej.

Najważniejsze, niech to będzie zabawa. Eksperymentując z różnymi pozycjami i używając wyobraźni, jestem pewien, że obydwoje znajdziecie jakiś sposób, by doświadczać więcej orgazmu (ów). Ostatnia sprawa. Na zdolność osiągania orgazmu mogą też mieć wpływ medykamenty. Nawet pigułki antykoncepcyjne mogą spowodować spadek do zdolności osiągania orgazmu. Powodem mogą też być przyczyny natury psychologicznej lub fizycznej, więc może powinna skonsultować się z lekarzem. Czasami wszystkim, czego potrzeba by rozpalić ogień, to zmiana lekarstw.