Suplement na powiększenie piersi

piersiByłem w sklepie ze zdrową żywnością i zauważyłem tam suplement, który ma jakoby powiększać biust u kobiet. Nazywa się Herbal Grobust, a na etykiecie napisano, że jest całkowicie naturalny. Tylko czy działa? Moja dziewczyna ma małe piersi, na które zawsze się skarży. Czy myślisz, że to by jej pomogło?

Ten produkt jest mieszanką ziołową .zawierającą m.in. korzeń mniszka lekarskiego. Przypuszczalnie zwiększa ona zatrzymanie wody w organizmie i produkcję estrogenu. Mniszek lekarski jest diuretykiem. Ale naprawdę nie mam pojęcia w jaki sposób miałoby to wpłynąć na rozmiar biustu (chyba tak samo jak placebo czy pobożne życzenia).
Załóżmy jednak, że coś takiego podziała – po pewnym czasie przestanie działać. Czy kobiece piersi zmniejszą się wtedy do poprzednich rozmiarów? Prawdę mówiąc wątpię, by twoja dziewczyna wyglądała jak Dolly Parton po zażyciu Grobustu. Zresztą może wypróbować jedno opakowanie i sprawdzić co się stanie (sam chciałbym wiedzieć). Bardzo proszę, przysyłaj mi jej zdjęcia przed, w trakcie i po kuracji. Sam zaś codziennie sprawdzaj czy biust naprawdę rośnie. Możesz w ten sposób mieć wymówkę, że ciągle ją tam dotykasz.