Urozmaicenia erotyczne

stosunekMoja dziewczyna chce, by nasz seks był trochę bardziej „pieprzny”. Mówi, że wszystko jest w porządku, ale potrzebuje czegoś ekstra. Wyznała mi raz, że chciałaby usłyszeć trochę sprośności podczas uprawiania seksu. Nie wiem co mam jej mówić, żeby nie wyjść na głupka.

W zdrowym, seksualnym układzie jeden z partnerów powinien ośmielać drugiego poprzez wprowadzanie nowych pomysłów. Wygląda na to, że Twoja dziewczyna lubi się zgrywać. Nawet jeśli z waszym współżyciem jest wszystko ok., czasem lekki szok nie zaszkodzi. Wszyscy potrzebujemy odmiany w życiu. W seksie wspaniałe jest to, że nie ma gotowych formuł. Można improwizować!
Mówienie sprośności może być podniecające i stanowić krok ku zmianom. Zgodnie z najnowszymi badaniami 80 procent osób jest podatne na tego typu urozmaicenia podczas współżycia. Możesz podniecić swoją dziewczynę szepcząc jej na ucho coś gorącego i sexy w odpowiednim momencie.
Skoncentruj na niej całą seksualną energię i daj jej spostrzec niecierpliwość, kiedy opisujesz coś z detalami.
Następnym razem, kiedy będziecie się kochać, zaimprowizuj następujący monolog, słowa wymawiaj powoli i dobitnie.
Mów, że podnieca cię opisywanie jej sprośnymi słowami, że fantazjujesz na jej temat cały czas. Z detalami opisz kilka z tych fantazji. W obleśny sposób opisz kilka części jej ciała – możesz być na początku trochę tym zszokowany ale to jest właśnie to, czego ona chce. W ten sposób możesz podnieść temperaturę waszego współżycia.